Wszystko, co musisz wiedzieć o wypłatach jednorękich bandytów

Statystyka 

Odsetki odsetek wzrosły, ponieważ kasyna liczyły na 5 procent dolara niż 8 procent kwartału lub 10 procent niklu. W większości krajów jeden z uzbrojonych grach bandytów może liczyć na około 93 procent procent wypłat, chociaż wypłaty w Nevadzie są wyższe. Kasyna w Las Vegas zazwyczaj oferują najwyższe średnie wypłaty – ponad 95 procent. Pamiętaj, że są to średnie długoterminowe, które pomogą nam przyciągnąć próbkę od 100.000 do 300.000 ciągnięć. 

W krótkim okresie wszystko może się zdarzyć. Nie jest rzeczą niezwykłą, aby przejść 20 lub 50 lub więcej razy bez jednokrotnego wypłatu na szpuli bębnowa, chociaż wypłaty są częściej stosowane w gniazdach wideo. Nie jest też rzeczą niezwykłą, gdy maszyna płaci co najmniej 150 procent za kilkadziesiąt ciągnień. Ale na dłuższą metę zaprogramowane procenty utrzymają się. 

Wtedy i teraz 

Zmiana gry jednoręki bandyta gra pojawiła się w erze komputerów, wraz z rozwojem mikroprocesora. Poprzednie automaty były mechaniczne, a jeśli znaliście liczbę przystanków – symbole lub puste przestrzenie, które mogłyby zatrzymać się na linii wypłat – na każdej zwojach, można obliczyć kursy na trafienie do najwyższej puli. Jeśli maszyna miała trzy bębny, każdy z dziesięcioma przystankami i jeden symbol na każdej z bębnów, był to jackpot, trzy symbole jackpota ustawiały się średnio, raz na 10310310 ciągnie się, lub 1000 ciągnie. 

Na tych maszynach duże wypłaty wyniosły 50 lub 100 USD – nic takiego, jak oczekiwali gracze z dużą liczbą slotów. W systemach elektronicznie łączących maszyny w kilku kasynach, progresywne jackpoty docierają do milionów dolarów. 

Mikroprocesory napędzające dzisiejsze maszyny są programowane z generatorami liczb losowych, które rządzą wygrywającymi kombinacjami. Nie ma już znaczenia, ile zatrzymuje się na każdej rolce. Jeśli zainstalowaliśmy tę starą trójpunktową, dziesięciopunktową maszynę z mikroprocesorem, umieścimy dziesięć symboli jackpota na pierwszej rolce, dziesięć na drugim, a dziewięć na trzecim, a następnie programuj generator liczb losowych, aby trzy symbole jackpota wylosowane tylko raz na 1000 razy lub 10 000 razy. A w gniazdach wideo taśmy na paski mogą być zaprogramowane tak długo, jak jest to konieczne, aby szanse na grę trafiły w żądanym odsetku. Nie są ograniczone przez fizyczną rolkę. 

Każdą możliwą kombinację przypisano numer lub numery. Kiedy generator liczb losowych odbiera sygnał – cokolwiek z monety, która jest wciągnięta do uchwytu wciąganego – ustawia liczbę, a szpule zatrzymują się na odpowiedniej kombinacji. 

Pomiędzy sygnałami generator liczb losowych działa nieprzerwanie, przechodząc przez dziesiątki liczb na sekundę. Ma to dwa praktyczne efekty dla jednoręki bandyta gra. Po pierwsze, jeśli zostawisz maszynę, a następnie zobaczysz kogoś innego, wpadaj na jackpot wkrótce potem, nie bój się. Aby trafić w tę samą pulę, musiałbyś zdobyć ten sam split-drugi moment. Szanse są przytłaczające, że gdybyś był w maszynie, nie uderzyłbyś w tę samą kombinację. 

Po drugie, ponieważ kombinacje są losowe lub tak bliskie losowości, jak jest to możliwe do ustawienia programu, prawdopodobieństwo naciśnięcia jakiejkolwiek kombinacji jest takie samo przy każdym pociągnięciu. Jeśli maszyna jest zaprogramowana do wypłacania najwyższej puli, średnio co 10 000 pociągów, Twoje szanse na trafienie to wynosi jeden na 10 000 przy każdym podbiciu. Jeśli stałeś tam od kilku dni i grałeś 10.000 razy, szanse na następny ciąg będą nadal jeden na 10.000. Te kursy są długoterminowymi średnimi. W krótkim czasie maszyna mogłaby wykraczać 100 000 ciągnięć, nie pozostawiając luzów dużych, albo mogłaby to zapłacić dwa razy z rzędu. 

Więc czy jest jakiś sposób na to, abyś uderzył w duże jednoręki bandyta gra? Niezupełnie, ale pomimo nadrzędnych elementów losowych, istnieją pewne strategie, które można wykorzystać.