Jak grać w automaty do gry

Klasyczne maszyny do gry 

Najpopularniejszymi slotami są gry wideo penny i niklowe wraz z ćwiartkami i gramofonami, aczkolwiek są gry wideo w rozmiarach 2 centów, 10 centów, ćwierć i dolara oraz szprychy na szpule do 100 dolarów. Większość kołowrotków szpuli zajmuje dwa lub trzy monety za jednym razem, a gniazda wideo mogą kosztować 45, 90, a nawet 500 kredytów za jednym razem. 

Niemal wszystkie maszyny do gry są wyposażone w akceptory walutowe – przesuń rachunek do gniazda, a na liczniku wyświetlana jest odpowiednia ilość kredytów. W gniazdach szpiegowskich naciśnij przycisk oznaczony „play one credit”, aż osiągniesz liczbę monet, które chcesz zagrać. Następnie naciśnij przycisk „spin szpuli” lub pociągnij uchwyt do tych kilku gniazd, które mają jeszcze uchwyty lub kliknij przycisk „play max credits”, aby zagrać maksymalnie monety dozwolone na tym komputerze. 

Gniazda wideo 

W automatach wideo naciśnij jeden z przycisków dla liczby linii wypłaty, które chcesz uaktywnić, a drugi przycisk liczby nabytych kredytów na linię. Jedna wspólna konfiguracja ma dziewięć linii płacowych, na których można postawić od 1 do 5 kredytów. Gniazda wideo są również dostępne z 5, 15, 20, 25, nawet 50 linii wypłat, akceptując do 25 monet na linię. 

Wiele maszyn do przędzenia szpuli posiada pojedynczą linię wypłat, namalowaną po środku szyby przed szpulami. Inni mają trzy linie wypłat, nawet pięć linii wypłat, każda odpowiadająca monety gra. Symbole, które zatrzymują się na linii wypłat, decydują, czy gracz wygra. Wspólnym zestawem symboli mogą być wiśnie, słupki, podwójne słupki (dwa słupki ułożone jeden na drugim), trzyczęściowe pręty i siódemki. 

Na przykład pojedynczy wiśnia na linii wypłaty może spłacić dwie monety; gracz może otrzymać 10 monet na trzy dowolne pręty (mieszanka prętów, podwójnych prętów i potrójnych prętów), 30 na trzy pojedyncze pręty, 60 na trzy podwójne pręty, 120 na trzy potrójne pręty, a jackpot na trzy siódemki. Jednak wiele zatrzymań na każdym bębnie będzie pustymi, a kombinacja, która zawiera puste pola, nic nie kosztuje. Podobnie, siedem nie ma żadnego baru, więc kombinacja taka jak bar-siedem-podwójny pręt nic nie płaci. 

Kołowrotki i linie wypłat 

Maszyny do gry wideo zazwyczaj mają reprezentacje pięciu szpulów spinningowych na ekranie wideo. Linia płacowa nie tylko biegnie prosto przez kołowrotki, ale również biegnie w pozycji V, do góry nogami, a zygzaki i zygzaki na ekranie. Prawie wszystkie mają co najmniej pięć linii wypłat, a większość ma do 50 linii do połowy 2000 roku. 

Dodatkowo, maszyny do gry wideo zazwyczaj zawierają rundy bonusowe i „rozrzuca płace”. Wyznaczone symbole powodują rozproszenie płatności, jeśli dwa, trzy lub więcej z nich pojawią się na ekranie, nawet jeśli nie są na tej samej linii. 

Podobnie, specjalne symbole spowodują wydarzenie bonusowe. Bonus może przybrać postać kilku darmowych obrotów, lub gracz może zostać przedstawiony z dodatkiem „drugi ekran”. Przykładem drugiego dodatku do ekranu jest długowieczna kaseta gier „Strona Jackpot”. Jeśli na rolkach filmu pojawią się trzy partie nozespemów, rolki zostaną zastąpione na ekranie siatką opakowań w opakowaniu prezentowym. Gracz dotyka ekranu, aby otworzyć pakiet i zlecić wypłatę dodatku. Może nadal dotykać pakietów więcej premii, dopóki jedno opakowanie w końcu nie ujawni „pooper”, który kończy rundę. Popularność takich rund bonusowych jest powodem, dla którego miejsca wideo stały się najszybciej rozwijającą się grą w kasynie z ostatniej dekady. 

Po trafieniu kombinacji wygranych, do licznika kredytowego zostaną dodane wygrane. Jeśli chcesz zebrać monety pokazane na mierniku, kliknij przycisk „Cash Out”, a na większości komputerach wydrukowany będzie kod barowy, który można wykupić na gotówkę. W kilku starszych maszynach monety nadal spadają do tacy.